Randki online: czasem miłość, zawsze przygoda…
Osoby randkujące online szukają partnera młodego i atrakcyjnego. Kobiety mające 20-30 lat mają większą szansę na poznania partnera. Panowie deklarują, że chcą poznać panie ładne i atrakcyjne. Panie natomiast szukają panów dobrze sytuowanych i oferujących im poczucie bezpieczeństwa. Osoby palące poszukują osób palących. Osoby niepalące szukają osób, które nienawidzą palenia. Nie zawsze dobrze są widziane osoby mające dzieci – panny wolą partnerów wolnych, kawalerów lub wdowców. Rozwodnicy nie są już tak dobrze postrzegani. Dobrze oceniane są ładne profile, bez błędów, z dobrymi zdjęciami. Odkryte kłamstwo zniechęca do randkowania dalej. Jest to jak najbardziej oczywista prawda – jeśli ktoś kłamie na początku znajomości, to co będzie dalej?

Osoby randkujące szukają miłości?

Randkujący online czasem szukają miłości, nieraz przygody i zabawy. Miłość nie zawsze jest najważniejszą motywacją dla osoby randkującej online. Część randkujących ma żony i szuka seksu. Jest to bardzo nieuczciwe zachowanie, które należy zgłaszać administratorowi portalu. Dlatego należy uważnie obserwować osoby randkujące, nie zakochiwać się od razu, sprawdzać zamiary potencjalnego partnera. Na portalach randkowych nieraz logują się łowcy majątków i oszuści matrymonialni.

 

Ostrożność jest zatem wskazana, jednak nie wolno przeoczyć miłości. Czasami randkujący szukają uczucia przez kilka lat, ale na prawdziwą miłość warto czekać dłużej. Chyba, ze szukamy tylko szybkiego sexu – wtedy wystarczy odwiedzić sex anonse datezone