Gęste włosy w 30 sekund

Brzmi jak tekst reklamowy z kiepskiej reklamy. Niemniej ten slogan pokazuje co zmieniło się w ostatnim czasie w kwestii zagęszczania włosów. Wypadające i przerzedzające się włosy to koszmar zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Mężczyzn dotyka szybciej, wcześniej, ale wydaje się, że dla kobiet jest jeszcze bardziej dotkliwe. Gdy nie wystarcza już zmiana fryzury, kosmetyki zagęszczające i odbijające włosy od skóry nie przynoszą spodziewanych efektów, rozpoczyna się poszukiwanie tak naprawdę cudu.

Keratynowa nanotechnologia

Jak zwykle w sukurs kosmetyce włączyła się nauka. Powstały produkty do zagęszczania włosów na bazie czystej keratyny. A keratyna jest podstawowym budulcem ludzkiego włosa. Mikrowłókna keratynowe syntetyczne, wyprodukowane już w laboratoriach przygotowuje się tak, że w 100% imitują one naturalny włos. W procesie selekcji już gotowych mikrowłókien przycina się je w taki sposób, że rozmiarem i kształtem przypominają ludzki włos. Aplikowane na miejsca skóry głowy, gdzie brakuje włosów, mikrowłókienka keratynowe wczepiają się w naturalne włosy i dopasowują do ich grubości i długości. Razem tworzą całkowicie naturalnie wyglądające włosy z dowolną fryzurą.

Keratynowe włókna –dla kogo?

Produkty keratynowe, keratynowe miniwłókienka DrHair przeznaczone są dla:

  • dla osób posiadających rzadkie, cienkie włosy i przerzedzające się włosy
  • dla osób już łysiejących
  • dla osób posiadających tzw.: zakola, gniazda, przerzedzenia, prześwitujące miejsca pomiędzy włosami, rzadkie włosy,  itp;
  • dla mężczyzn oraz dla kobiet
  • nie mają przeciwwskazań jako uzupełnienie terapii w łysieniu i po przeszczepach

Keratynowy wynalazek – jak działa?

Mikrowłókienka keratynowe aplikuje się bezpośrednio na głowę. W zależności od producenta pojemnik z włókienkami jest pod mniejszym lub większym ciśnieniem. W każdym razie włókienka należy zaaplikować delikatnie na skórę głowy.  Dzięki elektrostatyczności keratynowe włókna doczepiają się do naturalnych włosów oraz do siebie nawzajem. Niejako budują na bazie naturalnego stelaża jakim są naturalne włosy – równie naturalnie wyglądające owłosienie. W kilka sekund, czyli dokładnie tyle ile trwa aplikacja produktu powstają naturalne i zagęszczone włosy, które można dowolnie modelować. Osoba postronna nie zauważy różnicy. Keratynowe mikrowłókienka są całkowicie bezpieczne, nie niszczą własnych włosów, nie powodują alergii i uczuleń. A jednocześnie takie zagęszczenie włosów jest procesem odwracalnym ale skutecznym i rzeczywiście w 30 sekund, czyli tyle ile trwa cały zabieg, włosy stają się wyraźnie zagęszczone.

Gęsta i trwała fryzura w 30 sekund

Sekret całego zabiegu tkwi tak naprawdę w procesie produkcyjnym. Użytkownik keratynowych mikrowłókienek może być spokojny, że ani wiatr, ani deszcz czy pot nie naruszy fryzury. Włosy pozostaną na miejscu, również w nocy. Można użyć też odrobiny lakieru a skuteczność aplikacji wyraźnie się przedłuży. Keratynowe włókienka nie sprawiają też kłopotów kolorystycznych. Nie trzeba je perfekcyjnie dobierać do własnego odcienia włosów. Wystarczy utrzymać się w określonej tonacji kolorystycznej. Po aplikacji na skórę głowy mikrowłókienka dopasują się kolorystycznie do naturalnej barwy włosów.