Lazurowa 168 to inwestycja, która znajduje się w lewobrzeżnej części Warszawy, w dzielnicy Bemowo. Rozmaite linie tramwajowe oraz autobusowe już teraz umożliwiają bezkolizyjny dojazd do centrum, a niedługo pojawi się tutaj stacja II linii metra. Bez problemu można dotrzeć do różnych punktów Warszawy także własnym autem – niedaleko obiektu położona jest trasa S8.
W budynku znajdują się lokale jedno, dwu oraz trzypokojowe. Doskonały rozkład pomieszczeń umożliwia dokonywanie wielu funkcjonalnych zmian w adaptowaniu przestrzeni: w jednym dużym pokoju można np. wyodrębnić kolejny, mniejszy.

 
Na uwagę zasługuje architektura budynku. Użyte do wykonania elewacji drewno to swego rodzaju nawiązanie do tradycyjnego budownictwa, nadaje ono budynkowi elegancji, a jednocześnie sprawia, że jest on bardziej przytulny. Z kolei duże szklane powierzchnie w postaci okien oraz balkonów sprawiają, że całość nabiera bardzo nowoczesnego charakteru.

 
Zaletą budynku są zamontowane w nim wysokiej jakości duże okna, które zapewniają odpowiednie doświetlenie pomieszczeń. Dzięki nim, nawet w chłodniejszych porach roku, docierać będzie do mieszkań duża ilość światła słonecznego, która bardzo korzystnie wpływa na samopoczucie. Wszystkie okna w budynku są trzyszybowe, a ich dodatkowym atutem jest właściwość izolacji termicznej. Dzięki takiemu rozwiązaniu zimą będzie ciepło w mieszkaniu, latem zaś – upały przestaną być utrapieniem. Warto zwrócić uwagę także na przeszklone balkony, stanowiące duże zabezpieczenie przed włamaniami.

 
Nasza nieruchomość usytuowana jest w świetnej lokalizacji: mieści się blisko centrum miasta, a jednocześnie na wyjątkowo spokojnym osiedlu, gdzie nie dobiega hałas wywoływany przez tłumy przechodniów. Liczne, znajdujące się w okolicy tereny zielone pozwalają odprężyć się i zrelaksować na łonie natury. Ci, którzy preferują aktywne formy wypoczynku mogą skorzystać ze znajdującej się w pobliżu ścieżki rowerowej, pływalni czy studia fitness. Mimo że przy samej Lazurowej 168 nie są zlokalizowane żadne punkty usługowe, tuż obok położona jest dobrze rozwinięta ulica Narwik, umożliwiająca szybkie zrobienie zakupów, wyjście do apteki czy też skorzystanie z bankomatu. Niedaleko naszej inwestycji znajduje się Wojskowa Akademia Techniczna, a także około pięćdziesięciu innych placówek edukacyjnych, szkół i przedszkoli.

 
Działka na której został zbudowany wspomniany budynek, jest ogrodzona, dzięki czemu zarówno dzieci, jak i dorośli mieszkający na jego terenie, będą mieli poczucie bezpieczeństwa. Mieszkańcy mogą użytkować znajdujące się w podziemnej kondygnacji miejsca postojowe oraz niezależne platformy parkingowe.

 
Gwarantujemy Państwu wszechstronną obsługę: pomagamy przejść przez całą transakcję, a – w razie potrzeby – oferujemy pomoc doradcy finansowego przy zakupie mieszkania oraz w razie potrzeby – pomoc architekta wnętrz. Zapewniamy również niską kwotę rezerwacji mieszkania oraz „elastyczność” dewelopera w ustalaniu harmonogramu płatności.